menu


  Úvod
  E-shop
  Truhlářství
    Dřevěné květináče
    Žaluzie
    Parapety
    Terasy
    Venkovní obklady
    Dřevěné suky
    Ruční nářadí
    El. nářadí
  Ke stažení
  Kontakt

Terasy TWINSON

Bytové doplňkyVenkovní obklady

Venkovní obklady Twinson O-Wall

Systém venkovních obkladů Twinson O-Wall nahrazuje předchozí generaci venkovních obkladů Twinson O-Face a přináší celou řadu nových vylepšení. Systém O-Wall nabízí všechny výhody materiálu Twinson firmy Deceuninck a je vhodný zejména elegantní ukončení zaizolované venkovní fasády nebo ukončení štítu.

Komůrkové obkladové desky mají velmi vysokou pevnost, díky tomu je možné montovat podkladové rošty v rozpětí až 50 cm a instalace fasádních obkladů je tak velmi rychlá.

Systém O-Wall je perfektním řešením pro zakrytí zateplené fasády. Integrovaný systém ventilace zajišťuje odvádění vlhkého vzduchu za obložením a přispívá tak ke zdravému prostředí uvnitř budovy. Obkladové desky jsou velmi lehké, takže vyvíjí na vnitřní zdi nebo dřevěnou konstrukci jen mírný tlak a systém lze proto nainstalovat bez úpravy základů budovy. Široká škála ukončovacích profilů poskytuje krásné a zároveň diskrétní ukončení.

O-Wall je robustní systém s přírodním vzhledem. Obkladové prvky O-Wall mají minimální nároky na údržbu a jsou k dispozici ve 3 přírodních barvách, které stárnou jako kvalitní dřevo a propůjčují budově elegantní vzhled, který přetrvá roky.

Venkovní obložení stěn O-Wall může být součástí celkové koncepce izolace nebo jednoduše fungovat jako povrchová úprava. Obklady O-Wall jsou vhodné nejen pro obložení vnějších stěn, ale také arkýřových a střešních oken a okapů.

Barevné varianty venkovních obkladů Twinson O-Wall


505 RAŠELINA


504 KŮRA


502 LÉKOŘICE

Systém O-Wall je vyroben z materiálu Twinson firmy Deceuninck, což je nejmodernější jednosložkový materiál vyrobený z dřeva a PVC. Materiál Twinson kombinuje přírodní vzhled a pocit, který nabízí dřevo, a nízké nároky na údržbu a odolnost, kterými se vyznačuje PVC. Materiál Twinson má certifikát PEFC, je 100% recyklovatelný, a současně je to alternativa k tropickému tvrdému dřevu šetrná k životnímu prostředí. Je voděvzdorný a netvoří třísky. Jeho odolnost a přírodní vzhled z něj činí ideální materiál pro venkovní aplikace, jako jsou zahradní cestičky, atria, terasy, okraje jezírek a bazénů a venkovní obklady zdí.

Jesenice

Venkovní obklady Murvinyl

Venkovní obklady Murvinyl představují široký sortiment produktů z PVC, které nabízejí kompletní řešení pro obložení fasád, štítů a říms. Díky technickým vlastnostem jsou tyto venkovní obklady velmi odolné vůči nárazům. Odolnost vůči povětrnostním vlivům, korozi i plísním je kombinována s nízkou hmotností.

Murvinyl jsou typické dlouhou životností. Jsou tvarově stálé a navíc i samozhášivé.

Obkladové panely tvořené z dutého PVC jsou hojně využívány pro renovaci strarších staveb i pro novostavby a to díky jednoduché montáži systémem pero-drážka.

Využitím obkladů Murvinyl uspoříte energii při vytápění a minimální zatížení životního prostředí podporuje i 100% recyklovatelnost produktu.

Realizace

Plastové palubky v DŘEVODEKORECH

Pod obchodním názvem "Palubka" dodáváme systém exteriérových a interiérových plastových obkladů, které nahrazují klasické dřevěné palubkové obklady.

Palubka je tvořena komůrkovými lamelami opatřenými perem a drážkou pro snadnou montáž a ukončovacími profily pro začištění a dokonalý vzhled obkládaných ploch.

Palubkové obklady slouží především pro obkládání podhledů konstrukcí krovu a nadstřešních konstrukcí staveb (vikýřů, apod.).

Plastové palubky jsou kašírované vysoce kvalitními PVC fóliemi Renolit a Hornschuch, které obsahují UV filtry.

Na plastové palubky v kategorii CLASSIC je poskytována záruka 5 let, na fólie PRESTIGE až 10 let.

 • Hlavní přednosti plastové palubky v porovnání se dřevem jsou:
  • snadná a rychlá montáž bez nároků na speciální vybavení,
  • dlouhá životnost a odolnost vůči mrazu i UV záření,
  • bez potřeby dodatečných povrchových úprav (nikdy nebudete natírat),
  • velmi malá plošná hmotnost (snadná manipulace),
  • špičkový design, dokonale sladěný s Vašimi okny, dveřmi a garážovými vrat.

Instalace plastových palubek není složitá a zvládne ji každý zdatný kutil.

Profily

...a zapomeňte na nátěry.

Máte-li zájem o další informace o venkovních obkladech kontaktujte nás na telefon: 607 607 194 nebo E-mail: twinson@seznam.cz.

Zahradní nábytek

Zahrada pro děti

Dřevěné květináče

     
     

Truhlářství Sedláček Soběslav
Slovenská 207/28 - Soběslav 392 01
mob: 607.607.194